Ведучий іспанської радіостанції Radio Internacional Віктор Алтаділл дав волю негативним емоціям та написав аморальні слова на адресу мадридського клубу у Twitter. Журналіста настільки засмутила перемога "Реала", що він побажав смерті усім членам команди.
"Сподіваюсь, що чартер, який летітиме з Гранади до Мадриду, розіб'ється. Вершкове сміття", - написав публічно представник ЗМІ.
Керівництво радіо не стерпіло подібної поведінки свого співробітника та терміново його звільнило. Цікаво, але це вже не перший випадок, коли у Алтаділла здають нерви. Минулого разу його також зірвало на футболіста "Реала", повідомляє Eurosport.
"Роналду полетів у Марокко відсвяткувати перемогу та порвати дупу", - писав Алтаділл, натякаючи на нетрадиційну орієнтацію португальця та висміюючи його стосунки з бійцем Бадром Харі.
Читайте також: Зоряна пара Швайнштайгер та Іванович одружиться в березні
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі
До слова, "Реал" у недільному матчі проти "Гранади" показав не надто впевнену гру, але переміг. Голи забили Карім Бензема та Лука Модрич.