Навколо миколаївських ЖЕКів розгорнувся черговий скандал. Цього разу він пов'язаний з довідками про об'єднання власників багатоквартирних будинків.

Про це пише на своїй сторінці у "Фейсбуці" представник миколаївського ДемАльянку.
"ЖЕКи саботують! Не видають документи для реєстрації ОСББ.
Розказують про якісь місячні черги в яких стоять будинки, а людям документи потрібні вже. Це ж ні в які ворота не лізе, щоб люди, яким і так сьогодні не легко наважитись, щоб взяти вбитий будинок тим же ЖЕКом на поруку об'єднаних власників багатоквартирних будинків так тут ще й ті влаштовують цирк",- пише Евгенія Матейчук.
Уже відзначились ЖЕК Бриз і ЖЕК №10.

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) є порівняно новою організаційною формою суб'єктів господарювання в Україні, виникнення якої пов'язано перш за все з питаннями права власності на житло, управління та обслуговування житла.

Читайте також: В Криму ловлять бійців ІДІЛ

Нагадаємо, що закон про про ОСББ набув чинності 1 липня 2015 року "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". Передбачається, що він буде стимулювати народ до створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
Щоб визначитися з формою управління будинків. мешканцям давали один рік.

Популярні новини зараз

Відмовлять у призначенні пенсії у 2026 році: хто залишиться без виплат

У 2026 році зміняться ціни на газ: як це вплине на гаманці українців

ПФУ оновить виплати: на скільки зростуть пенсії у 2026 році

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще