Сьогодні, 12 червня, на трасі Київ - Чоп у селі Запитів сталася масштабна аварія. "Мерседес" зіткнувся з "Ніссан Ноут". В результаті аварії є жертви.

Портал "Вголос" повідомив, що в автомобілі "Мерседес" знаходилась вагітна пасажирка. Жінка померла на місці ДТП.

З автомобіля "Ніссан" намагались врятувати дитину, але не вдалось. Водії машин травмовані, їх госпіталізували. У результаті аварії на трасі виник великий затор.

Читайте також: Мотоцикліст пролетів 20 метрів і дивом вижив

Нагадуємо, 10 червня у Києві сталася жахлива аварія. На проспекті Правди, 31 автомобіль в'їхав у електроопору.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців

ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення

Показати ще

Водій легковика не впорався з керуванням на мокрій дорозі і його занесло в електроопору. В результаті дорожньо-транспортної пригоди травмовані водій та пасажир автомобіля. Постраждалих госпіталізували.