Тривалий час головною темою обговорень в суспільстві являється протистояння на окупованих територіях Донбасу. Проте, основна проблема криється у ситуації всередині українських родин, для яких війна стала власною трагедією. Відповідну думку висловив письменник Сергій Жадан.

Про це повідомляє "Новое время".

Активіст Майдану, який на власні очі бачив всі криваві події 2014 року, запевняє: більшість родин просто розпадаються. Причиною тому – розділення настроїв та політичних переконань, адже нерідко трапляється так, що " дружина - за Україну, чоловік – проти".

Читайте також: Жадан розповів, як влада маніпулює українцями

За його словами, питання Донбасу стало критичним для багатьох людей, які мешкаючи в одному домі, під'їзді,квартирі можуть дотримуватися абсолютно протилежних думок з цього приводу. Часто на такому підґрунті виникають конфлікти, тому навіть найкращі друзі перестають спілкуватися один із одним.

Популярні новини зараз

З цими хворобами точно не мобілізують: які болячки помітить навіть ВЛК

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

Показати ще

Письменник стверджує, що протягом останніх кількох років суспільна думка стала поляризованою і розділила громадян на два мало не ворогуючі табори: патріотичний та антиукраїнський.

Виходом із критичного становища він вважає об'єднання провідних фахівців усіх сфер, чиновників, політиків, економістів та діячів культури, адже тільки у такий спосіб можна повернути цілісність держави не тільки територіально, а й у свідомості людей.

Слід зазначити, на початку Революції Гідності саме Жадан один із перших почав говорити про те, що Майдан допоміг українцям "втратити ілюзії", які досить довго не давали можливості адекватно сприймати ситуацію.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що письменник Сергій Жадан висловив думку, що політики використовують мовне питання як важіль впливу на українське суспільство.