Сьогодні зранку у кімнаті столичного хостелу виявили мертве тіло 30-річного полтавчанина, який тимчасово працював та жив в Києві. Нацполіція повідомляє, що труп знайшли в будинку на вулиці Велика Житомирська о 4 ранку сусіди, які збиралися на роботу.
Слідчо-оперативна група встановила, що потерпілий напередодні разом із сусідами по хостелу випивав до самої ночі. Ймовірно, під час застілля він не поладив з одним із нових знайомих, але за столом сварка не виходила за межі пристойного.
Після застілля полтавчанин відправився до себе в кімнату. За кілька хвилин після того сусіди почули звуки, схожі на бійку. Через деякий час в поспіху хостел покинув 37-річний чоловік, який також брав участь у посиденьках і, як вдалося встановити, приїхав із Івано-Франківської області. Тіло потерпілого знайшли жителі хостелу
Читайте також: Російського актора Андрія Мальцева забили до смерті
.Судово-медична еспертиза працює над встановленням причини смерті.
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році
Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Слідчий відділ Шевченківського управління поліції відносить цю подію до ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, за яку передбачається відповідальність до 15 років позбавлення волі. Зараз поліція розшукує чоловіка, який, можливо, є причетним до смерті полтавчанина.