Працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району заявили, що в КМДА маніпулюють із голосуванням за петиції громадян. Зокрема працівники обурились через те, що, на їхню думку, з петиції про звільнення Василя Лозового, яка набрала 10 тис. переглядів, за один день прибрали понад 9,5 тис. Про це пише видання nr2.com.ua.

В КМДА повідомили, що прибрали голоси начебто через їх навмисне "накручування", однак людей така відповідь розізлила ще більше. Працівники комунального підприємства зауважили, що таким чином можна скасувати голосування під будь-якою петицію, назвавши їх фіктивними. У своїй заяві працівники кажуть, що не має чітких критеріїв, які б дозволили безапеляційно стверджувати де саме "накручені" голоси, а де - правдиві і повідомили, що таким чином влада навмисне зриває голосування за відставку заступника голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Василя Лозового.

Читати також: У Києві встановлений перший рекорд серед дронів (фото)

Комунальники закликали мера Києва Віталія Кличка особисто з'ясувати дану ситуацію, а також звільнити Лозового через те, що він підняв руку на їхнього працівника - ветерана АТО Олександра Підкамінного.

Як відомо, працівники підприємства тому ініціювали збір підписів за відставку Лозового, оскільки той побив бійця АТО.

Популярні новини зараз

Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує

Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох

Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги

Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ

Показати ще