В Євросоюзі позитивно оцінили завершення внутрішніх переговорів з питання скасування віз для громадян України.

Своїми враженнями представники Єврокомісії і Європарламенту поділилися в соцмережах. Рада ЄС, Європарламент і Єврокомісія провели успішний тріалог в питанні візової лібералізації та результати були більш, ніж позитивними.

"Вітаю домовленість, досягнуту між Європарламентом і Радою ЄС щодо візової лібералізації для України. Чекаю скоріше затвердження даного рішення ", - написав у Twitter єврокомісар Дімітріс Аврамопулос, який займається візовою політикою Євросоюзу.

Представник Польщі в Європарламенті Міхал Боні привітав свого колегу Марію Габріел, яка виступала з доповіддю щодо безвізового режиму для України, з виконаною нею роботою в питанні візової лібералізації для українців.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Євросоюзі 28 лютого розпочалися переговори, які стосуються введення безвізого режиму для громадян України.

Популярні новини зараз

Навчання влітку та скасування дистанційки: в Україні готують шкільний "переворот"

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Показати ще