Один із найбільш технічних футболістів, лідер збірної України Андрій Ярмоленко увійшов до списку найсильніших гравців майбутнього чемпіонату Європи з футболу у Франції.

Англійське видання The Telegraph склало рейтинг 20 найкращих гравців турніру. Ярмоленко в ньому на 18-й позиції, повідомляє "Обозреватель".

Читайте також: На тренування нашої команди у Франції приходить більше людей, ніж на чемпіонат України

"Ярмоленко на розрив провів сезон в київському "Динамо", забивши 16 м'ячів в 32 матчах, граючи на правому фланзі атаки. Він створює проблеми будь-якій обороні. Маючи в своєму арсеналі хорошу техніку і темп, він робить перегляд футболу цікавим", - розповіли про динамівця журналісти.

Нагадаємо, раніше Андрій Ярмоленко – одим із перших запропонував нову тактику перемоги над одним із найсильніших суперників на Євро-2016 – збірною Німеччини.

Популярні новини зараз

Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів

Лікарняний у 2026 році: скільки днів можна взяти та як оформити

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще