Скільки людей, стільки й думок з приводу шкоди та користі солярію. Мати гарний колір тіла хоче кожна представниця слабкої статі. Гарна засмага робить нас привабливими, приховує деякі недоліки на шкірі і позбавляє від користування кремом автозагаром, який не завжди ідеально лягає на поверхню тіла. Заради таких принад жінка готова піти на будь-які жертви, не замислюючись про наслідки до яких призводить загар в солярії.
Є дві сторони медалі, як погана, так і хороша після відвідування солярію. Разом з порталом "Знай.ua" спробуємо розібратися в позитивних і негативних сторонах цієї чарівної засмаги.
Читайте також: Челсі готовий заплатити за зірку Монако 80 млн євро
Користь
Як стверджують вчені, в деякі пори року наш організм страждає від нестачі сонячного проміння. Відсутність вітаміну D призводить до занепадницького настрою, депресій. У країнах, де сонце вкрай рідкісне явище, жителі найчастіше закінчують своє життя самогубством. Під впливом ультрафіолетових променів в солярії ми можемо забезпечити надходження організму необхідну кількість вітаміну D. Деякі шкірні захворювання лікуються за допомогою ультрафіолетових променів і бувають випадки, коли лікарі рекомендують пацієнтові відвідувати солярій.
Шкода
Навіть природні сонячні промені приносять шкоду шкірі тіла. Якщо перебувати довгий час під сонцем можна отримати множинні опіки. Така ж ситуація солярієм. Якщо перебувати довше, ніж передбачалося під ультрафіолетовими променями можна отримати опік. Іноді працівники косметичних салонів не компетентні в тонкощах засмаги. Бувають випадки, коли в результаті жінка або дівчина визначать час засмаги сама, що загрожує позначається на її шкірі. Працівник салону повинен подивитися на шкіру клієнта і визначити, скільки хвилин їй потрібно для сеансу. Сонячні та ультрафіолетові промені псують шкіру, призводять її до швидкого старіння, обвисання і зростання пухлин. Не завжди ми можемо бути впевнені в тому, що десь в організмі не ховається маленька пухлина, а солярій цю пухлина оживає. Так само на тілі є родимки, які не рекомендується піддавати впливу ультрафіолетових променів.
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Як себе захистити?
Скільки страшних історій не розповідай! Все одно краса для багатьох жінок понад усе. Тому якщо ви все ж надумали відвідувати солярій, захистіть свою шкіру від сильного впливу ультрафіолетових променів. Для цього існують спеціальні крема для засмаги в солярії, які працівник салону повинен запропонувати перед тим як відправити вас на сеанс. Родимки необхідно закривати, для цього існую спеціальні наклейки. Губи змащуйте гігієнічною помадою, на волосся необхідно одягати захисну шапочку для купання. Після відвідування солярію пийте більше води. Вас організм зневоднений після засмаги під ультрафіолетовими променями, тому водний баланс слід відновити. Молочні залози в першу чергу страждають від впливу променів, тому груди необхідно закрити.
Нехай ці наклейки і нерівний загар на грудях не буде причиною недбалого ставлення до свого тіла і здоров'ю. Думайте про майбутнє і як ця краса в подальшому може зіпсувати ваше життя.
Раніше портал "Знай.ua" поділився інформацією про те, що під впливoм сoнячнoгo прoміння в oрганізмі утвoрюється вітамін D. Саме цей "сонячний вітамін" бере участь в oбмінних прoцесах та є незамінним для сильних кістoк.