Зарубіжні стоматологи в ході досліджень виявили шкоду губної помади на зубну емаль. Як правило, зубну емаль вражають солодкі продукти, хлібо - булочні вироби, але додатковим шкідником для жіночих зубів є косметичний засіб - губна помада.

Карієс утворюється через потраплення бактерій на зубну емаль. До складу губної помади входить парафін, який потрапляючи на емаль допомагає бактеріям розмножуватися з великою швидкістю. Парафін створює плівку на поверхні і дає можливість бактеріям знищувати жіночі зуби.

Читайте також: Вчені назвали омолоджуючий запах


Так як ми не можемо до кінця з'ясувати хімічний склад губної помади, якою користуємося щодня, слід замислитися над тим, щоб вчасно робити профілактику догляду за зубами.
Зуби необхолімо чистити як мінімум два рази на день. Після пробудження і після обіду, коли їжа активно засіла на зубах від неї необхідно позбутися. Соки, кава, солодке, хліб, булочки, солодкі газовані напої особливо активно вражають емаль зубів.

Якщо в обідній час ви перебуваєте за межами будинку, візьміть жуйку, яку рекомендують стоматологи для очіщення верхнього шару бактерій, прополосніть рот водою.
Якщо ви знаходитесь вдома, після їжі необхідно чистити зуби, або як мінімум полоскати спеціальними засобами проти поширення бактерій.

Популярні новини зараз

"Росія може навіть...": коли закінчиться війна на думку математиків, тарологів та віщунів

Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня

Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати

Показати ще


Чим швидше ви зробите профілактику після їжі, тим менше шансів для розвитку карієсу. Найбільшими ворогами зубів є цукор. Чим менше його вживання, тим краще будуть зберігатися ваші зуби. Цукор в цілому дуже шкідливий для здоров'я.

Стоматолога потрібно відвідувати не тільки, коли з'явилась проблема. Рекомендується відвідувати свого лікаря не менше двох разів на рік. Так само рекомендується робити профілактичні процедури, раз на пів року знімати камені і наліт з емалі.

Раніше, портал "Знай.ua"розповів про те, що перш ніж приступити до відбілювання зубів, врахуйте, що воно може истончить емаль. Тому, зміцните її заздалегідь. Вживайте молочні продукти, полощіть порожнину рота маслом чайного дерева, і через місяць сміливо приступайте до відбілювання