Учора фехтувальниця Ольга Харлан виборола бронзову медаль для української збірної на Олімпіаді в Ріо. Спортсменка веде активне життя й без шаблі та радує фанатів гарячими світлинами в соцмережах. Портал Znaj.UA пропонує помилуватися найкращими знімками спортсменки.

Ольга любить засмагати на пляжах, відпочивати з друзями та проводити час у компанії близьких людей. Нещодавно українська спортсменка, до слова, вийшла заміж та поділилась світлинами з найщасливішого дня в житті.

Нагадаємо, у вчорашньому півфінальному поєдинку із росіянкою Яною Єгорян українка поступилась з рахунком 15:9. В бою за бронзу вона здолала француженку Манон Брюне.

Читайте також: Третій день Олімпіади: збірна США одноосібний лідер

На Олімпійських іграх сталася сенсація в чоловічому тенісі. Перша ракетка світу Новак Джокович відмовився грати в парному розряді, а 7 серпня серб програв Хуану Мартіну дель Потро.

Популярні новини зараз

ТЦК знайшли лазівку для мобілізації багатодітних: які помилки коштуватимуть відстрочки

Гороскоп на сьогодні 3 січня: обмеження Овнів, холод у стосунках Левів та агресія Скорпіонів

Встигніть зробити до 15 числа: пенсіонерам дали шанс на перерахунок

Пенсія як вирок бідності: чому регулярні перерахунки не покращують життя пенсіонерів

Показати ще