У зв'язку з збільшенням популярності оформлення субсидій, зявилась потреба у більшій інформації щодо її правильного оформлення. Відомо, що подати заяву на отримання субсидії може будь-яка українська сім'я.

Почати оформлення субсидії варто з заповнення заяви, яку варто надіслати поштою до районного управління соціального захисту, до цього варто додати заповнену декларацію, повідомляє Сегодня. Більше того, на сайті Міністерства соціальної політики з квітня стартує електронний портал igov.org.uа. Отже, оформити субсидію можна буде в електронному форматі не виходячи з дому.

Друге важливе правило: заяву на оформлення субсидії та декларацію про доходи повинен заповнювати той, хто сплачує плату за комунальні послуги, адже вона приходить на його рахунок.

Третє правило: не варто думати, що субсидія – то привілейована риса, адже отримати субсидію можна навіть у випадку, якщо сім'я орендує житло. При цьому варто надати копію договору про оренду, проте декларацію про доходи і заяву на допомогу від держави потрібно оформляти на прізвище орендаря.

Четверте правило: варто пам'ятати, що незважаючи на те, що вона оформлюється на рік, знижку розраховуватимуть на півроку.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."

Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив"

Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Показати ще

Є випадки, коли у оформленні субсидії можуть відмовити. Це станеться, якщо під час перевірки виявиться, що за рік до початку оформлення субсидії придбали щось на суму 50 тисяч гривень. Другий випадок: коли цей факт приховують, проте він не виключає відмову.

П'яте правило: дохід від сільськогосподарської діяльності треба внести в декларацію. Шосте в тому, щоб розміщувати свої кошти на депозитних рахунках можна у разі оформлення заявки на субсидію.

Читайте також: Українцям прийшли перші штрафи за субсидії

Нагадаємо, що експерти спрогнозували зменшення кількості заявок на субсидії.