Для поліпшення зовнішнього вигляду волосся, стилісти рекомендують підстригати їх кінчики. В середньому, волосся за місяць відростають на 1,5 сантиметри. Тому, як часто потрібно відвідувати свого перукаря, щоб волосся краще росли і мали чудовий вигляд?

Існує кілька методів для догляду за ними.

Читайте також: Найщасливіші люди їздять на велосипедах

Довге волосся або коротке потребують постійного догляду. Дівчата, які мають довге волосся часто помічають, що їх шевелюра потребує більшого догляду так, як вони псуються швидше, ніж коротке волосся. Довге волосся більше схильні та більш сприйнятливі до ламкості і посіченням кінців. Особливо страждають волосся під впливів фарбування. Ретельний догляд допоможе зберегти їх здоровими та тримати в належному вигляді.
Коли ви йдете до свого перукаря, не соромтеся висловити свої побажання та який результат ви хочете побачити після стрижки. Довге волосся потрібно обрізати на 1-2 сантиметри, не рідше ніж раз на три місяці. Якщо волосся мають зовсім поганий вигляд, то потрібно частіше обрізати кінці і можливо застосувати додаткові засоби догляду за волоссям. Господиня з середньою довжиною волосся повинна доглядати за ними так само як і господиня довгих.


Дівчина з коротким волоссям повинна відвідувати перукаря в залежності від зовнішнього вигляду свого волосся. Якщо вони виглядають охайно, можна їх підстригати раз в чотири місяці, але краще це робити частіше, так як обрізання зайвих кінчиків волосся, робить їх більш густими, доглянутими, ніж ті, які ми не подстригаемо довгий час.
Волосся, які піддаються хімічній обробці або впливу тепла при сушінні феном або праскою, їх потрібно підстригати частіше. Як правило, вже через місяць вони значно тонше на кінцях.

Популярні новини зараз

Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів

У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні

25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики

Пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови

Показати ще

Велика помилка з боку дівчат в тому, що вони намагаються зберегти довжину і тому не звертаються до перукаря для обрізання зіпсованих кінчиків волосся. Знесилені кінці найбільше схильні до ламкості. Чим частіше ви відвідуєте перукаря тим краще вони будуть виглядати.

Доечі, з давніх часів існує певний міф про те, що чим частіше обрізати кінчики волосся, тим швидше вони будуть рости. Насправді це не так.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про рецепти, які допоможуть змити з волосся наслідки невдалого фарбування.