Кім Кардашьян, одна з найпопулярніших користувачок соціальної мережі Instagram, показала поп-співачці Брітні Спірс, як потрібно складати губи, аби користувачі шаленіли від захвату.
Під час церемонії нагородження MTV Video Music Awards, де Брітні виступила вперше за останні дев'ять років, Кім вирішила заселфитися з улюбленою співачкою. Аби двічі не вставати, дружина репера та дизайнера Каньє Веста ще й кількасекундне відео зняла.
Читайте також: Брітні Спірс мало не стала кормом для риб
Усього за добу пост, опублікований на сторінці Спірс, набрав понад 1,3 мільйона переглядів.
Як відомо, востаннє Брітні виступала на цій найпрестижнішій музичній церемонії у 2007 році. Тоді її номер став провальним, оскільки співачка вийшла на сцену нетвереза і в жахливому вбранні, що підкреслив усі недоліки її фігури.
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди
У МОЗ повісили портрет Богатирьової, яку звинувачували в крадіжці 6 млн з держбюджету: після скандалу оперативно зняли
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Артистка не попадала у фонограму, збивалася в танці і викликала осуд колег по цеху.
Нагадаємо, популярна співачка витратила на своїх собак 37 тисяч доларів.