Верховний суд України закрив всі справи проти колишнього депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.
Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook.
"Сьогодні дізнався, що Верховний суд без повідомлення прокуратури ухвалив рішення закрити всі справи по Іванющенко", - написав Луценко.
Генпрокурор зазначив, що у нього є багато рішень і аргументів проти таких рішень. Також Луценко обурили дані дії, тому як цей сталося перед продовженням санкцій ЄС щодо заарештованих активів Януковича і К.
"Але єдиний вихід - якомога швидше змінити склад ВСУ", - полдитожіл Луценко.
"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців
Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Молитви до Бога та Пресвятої Богородиці на 1 січня: як правильно розпочати рік православним
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що нардеп Сергій Лещенко заявив, що суддя Печерського суду столиці навмисне затягувала розгляд справи про арешт Юрія Іванющенка (Юра Єнакієвський), соратника екс-президента Януковича. Він також повідомив поточне місцезнаходження Іванющенко.