Білок з вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) під назвою Vif здатний перешкоджати розвитку ракових клітин. Правда, це відбувається тільки після радіотерапії.

Таку сенсаційну заяву зробили вчені з Ізраїлю, пише GoGetNews.

Повідомляється, що фахівці провели тести, що дозволили визначити позитивні дії захворювання ВІЛ. Речовина Vif допомагає не тільки перешкодити розвитку ракових клітин, а й запобігти метастазам і рецидивам раку. Дослідження, що підтверджують це, були проведені на лабораторних мишах.

Читайте також: Бактерії сальмонели - нова зброя проти раку

Науковці підкреслили, що білок, взятий з вірусу ВІЛ, не може заразити людину, бо не має належних даних. Він виключно благотворно позначається на лікуванні, проте поки що не здатний усувати пухлини.

Популярні новини зараз

Пенсіонери змушені повертатися до роботи: стає питанням виживання

Пенсія може "зависнути": українцям масово зупиняють виплати через плутанину в реєстрах

Квартири більше не цікавлять: українці масово відмовляються від покупки

Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом

Показати ще

Незважаючи на це експерти впевнені, що в майбутньому вони зможуть на основі наявних даних створити найбільш ефективні ліки.

Як писав "Знай", коти також хворіють на вірус імунодефіциту. ВІК небезпечний тим, що має великий мутагенний потенціал.