Глава Національного банку України, Валерія Гонтарєва поділилася списком книг, які варто читати. Про це повідомляє bigmir.net

Так по її рекомендацій варто прочитати шедеври світової літератури, постійно стежити за новинками, які отримують світове визнання або літературні премії.

"У діловій літературі раджу почитати" Стрес-тест: роздуми про фінансову кризу "Тімоті Гайтнера, в публіцистиці -" Sapiens: Коротка історія людства "Юваль Ной Харари, а в художній -" Зима Миру "Кена Фоллетта і" Даніель Штайн, перекладач " Людмили Улицької "- говорить Валерія Гонтарєва.

Читайте також: Нацбанк дозволив валютним вкладникам знімати із депозитів удвічі більше

Варто зазначити, що за час правління Валерією Гонтаревою Національним банком України вартість гривні впала з 11.5 грн за $1 до 27 за $1. Рівень девальвація з 19 червня (момент приходу Гонтаревої в НБУ) по сьогоднішній день становить 234,8%.

Популярні новини зараз

Замерзнуть за 48 годин: українцям загрожує комунальний колапс

У 2026 році зміняться ціни на газ: як це вплине на гаманці українців

"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК

В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається

Показати ще