Існує безліч повір'їв з приводу правильного розташування ліжка і пози для сну, щоб прокидатися в хорошому настрої і бути бадьорим протягом усього дня. Від недосипу або не правильно пози, за покликом будильника ми не можемо встати з ліжка. Першим критерієм хорошого самопочуття після сну – це його кількість і друге - це правильна поза, щоб тіло могло відпочити після важкого дня.
Разом з порталом "Знай.ua" розглянемо, які існують правильні пози для сну.
Читайте також: Як змінилося Межигір'я з часів втечі Януковича
Як свідчить східна мудрість, спати потрібно головою на схід, а якщо спиш головою на захід, витікає вся енергія. Не завжди вдається розставити інтер'єр, щоб він відповідав всіма правилами фен-шуй. Головне дотримуватися режиму, бажано лягати спати в десять годин вечора і прокидатися в проміжку між чотирьох ранку до шостої. Але не варто відразу хапатися за всі побутові справи з самого ранку, для початку приведіть себе в порядок, займіться тренуванням і добре поснідайте.
Важливо, щоб у процесі сну ви відчували комфорт на своєму ліжку. Це важливо для правильного сну.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Краща поза для сну це, коли ви сворачиваетесь калачиком на одному боці, руки складені в долоньки під головою. Така поза дозволяє зняти втому і напругу, яке ми отримуємо в протягом дня. Сон на боці – це ознака сильного морального і фізичного перевтоми. Але це хороша позиція. Бажано, змінювати боки під час сну, але це не завжди вдається контролювати.
На животі рекомендується спати голодним. З повним шлунком можна заробити собі виразку.
Лікарі не рекомендують спати в денний час доби, так як із-за цього порушується весь режим. Але денний сон застерігає нас отримати серцеві захворювання.
Важливо, щоб постільна білизна було приємним на дотик. Краще лягати спати щоночі в одну і ту ж постіль в один і той же час. Чим простіше ліжко, тим більше воно дає вам енергії під час сну, для наступного продуктивного дня.
Спати краще оголеним. Тіло дихає, нічний одяг не буде вам заважати. Якщо спати на приємної шовковій постелі це приносити задоволення подвійно.
Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що надлишок сну може бути не менш небезпечний для серця, ніж хронічне недосипання. Цікаво те, що на здоров'я серцевого м'яза чоловік і жінок це впливає по-різному.