Стало відомо, що компанія "Рено Україна" з цього року почне офіційно займатися продажем і обслуговуванням електромобілів. Про це інформує gazeta.ua.
"Компанія "Рено Україна" не планувала продавати електромобілі, так як в Україні немає програми для їх підтримки. Ми взяли до уваги високий інтерес клієнтів і поставили завдання випустити в цьому році першу партію електромобілів і запустити дилерську мережу для їх обслуговування". - Заявила голова правління АТ "Рено Україна" Яна Міненко на врученні премії "Автомобіль року 2016 Україна".
Дилери повинні продавати та займатися обслуговуванням електромобілів, щоб не втратити довіру клієнтів. "Той фактор, що електромобілі потрапляють в країну сірими шляхами - це не добре. За це компанія-виробник несе імеджеві ризики. Імідж швидко впаде, якщо є автомобілі, але немає офіційного обслуговування". - Зазначила голова правління.
Також вона додала, що ввозити електромобілі в Україну в більшій мірі інтерес країни. Адже це хороший інструмент енергозбереження.
Читайте також: Директор Tesla купив сайт у фаната Тесли
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Нові правила для субсидіантів: за що можуть скасувати допомогу
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Нагадуємо, вчені з університету в штаті Огайо (США) в співпраці з фахівцями компанії Venturi Automobiles успішно створили електромобіль, який може стати найпотужнішим в світі.