Жителі міста Горлівка кинулися шукати використані гарматні та мінометні снаряди, упаковки від гранат. Пояснюють, що ці речі дуже корисні в господарстві. Наприклад, в тарі від ручних гранат РГД-5 зручно зберігати та переносити курячі яйця.

"Ячейки - супер! В них можна цибулю пророщувати і взагалі багато корисних функцій придумати в господарстві", - пише Юлія Корко. "І пельмені ліпити можна", - додає Павло Маматов.

Наталія Москаленко ділиться своїм досвідом. "А ми відро для колодязя зробили зі снарядів від "Нони" (Самохідна артилерійська установка – "Знай"). А на балконі квіти в два таких снаряди посадили. Згодом висадимо цибулю. Зате не жебракуємо", - додає.

"Корисний досвід" викликав бурхливе обговорення в інтернеті. "Треба починати шукати тару", - зауважує Вікторія Алексеєва. Інші цікавляться – куди можна звернутися за "лоточками". Людмилі Івановій їх потрібно декілька.

Вже зібралась ініціативна група, яка сьогодні піде шукати "господарчі товари" на місцях бойових дій.

Популярні новини зараз

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Показати ще

До цього в мережі вже з'являлася інформація, що зі снарядів системи залпового вогню "Ураган" донбаські умільці зробили мангал.