Підприємства, які входять до ГК "Укроборонпром", не експортують зброю в Росію.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

"Ми не ведемо торгівлю з країною-агресором, як це передбачено розпорядженням Кабміну від 2014 року. Концерн контролює, щоб жодна гайка не потрапила до ворога", - зазначено в повідомленні. При цьому не виключається, що інші підприємства оборонного сектора в обхід закону ведуть підприємницьку діяльність з Росією.

В "Укроборонпрому" запевнили, що на своїх підприємствах намагаються заміщати російські комплектуючі вітчизняними. "Наш вектор чіткий і зрозумілий: відмова від російських деталей і їх заміщення вітчизняними", - йдеться в повідомленні.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в трійку лідерів імпортерів української зброї увійшли Китай, Росія і Таїланд. Про це свідчать дані звіту Стокгольмського інституту дослідження проблем світу (SIPRI). Зокрема вказується, що на чолі трійки імпортерів знаходиться Китай. Україна поставляє в Піднебесну 28% зброї, друга Росія з показником 17%, третій Таїланд з часткою імпорту в 8,5%.

Популярні новини зараз

Одна формула для всіх: українцям готують масштабний перерахунок пенсій - що зміниться

П'яти категоріям українців виплатять по 3000 та 5000 гривень: хто отримає допомогу

Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу

Мають мобілізувати у першу чергу: за ким прийде ТЦК

Показати ще