Діджей з Чернівців Etapp Kyle (він же Сергій Кушнір) посів друге місце у світовому чарті TOП-50 Resident Advisor за підсумками грудня 2015
У ТОП-50 Resident Advisor потрапили всі 4 його композиції з платівки Klockworks-16.
Resident Advisor - це найбільший і інформативний сайт в Австралії про електронну музику. Наприкінці кожного року він публікує свої чарти, де підводить підсумки року.
Відзначимо, що більшу частину життя Сергій Кушнір прожив в Україні. Тепер, приєднавшись до Berghain / Ostgut Ton, переїхав до столиці Німеччини. Хлопець здійснив вражаючий стрибок від резидента Arma17 до улюбленця Річі Хоутіна і Бена Клока, став постійним гостем вечірок Klockworks в ключових світових техноспотах, виступав на Ібіці, в Японії та ПАР.
Читайте також: Положинський закликає початківців нести свої кліпи на ТБ
Пенсія гарантовано зросте на 900 гривень: хто отримає більше грошей
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Нагадаємо, альбом "Frequency" українсько-канадського дуету Ummagma зайняв перше місце в Топ-20 альбомів 2015 по версії американського онлайн-журналу Stereo Embers. Також він був визнаний дрімпопальбомом року американським виданням The Record Stache. До того ж альбом опинився на третьому місці в чарті від Music Existence.