Організатори заявили про скасування у Києві концерту російської співачки Крістіни Орбакайте, який мав відбутися 6 березня. Користувачів соцмереж із Росії сильно засмутила ця новина.
Про це повідомляє Politeka.
"Я взагалі не розумію, навіщо Крістіна туди зібралася. Мені соромно за таких артистів", - написала користувачка alenkaregentova84 в Instagram під новиною самої співачки.
"Крістіні нічого там робити, тільки настрій зіпсують", - вважає apple.vera.
Деякі користувачі соцмереж закликають українських фанатів Орбакайте приїхати на її концерт до Росії: "А що за проблема для українців, які люблять Крістіну? Приїжджайте в Росію на її концерти, у нас безпечно, вже квитки здавати точно не доведеться".
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин
ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром
Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Зазначимо, що організатори скасували виступ Орбакайте у Києві через політичну ситуацію в Україні, воєнні дії на Сході та можливу неприязнь громадян до росіян.
Як повідомляв портал "Знай.ua", Орбакайте на сторінці в Instagram прокоментувала скасування свого виступу у Києві.