Про роботу над серйозним проектом розповіли фахівці Державного концерну "Укроборонпром". Цього разу мова йде про нові моделі військових безпілотників на на базі мінібронетранспортера "Фантом".

За словами заступника гендиректора підприємства з авіабудування та виробництва Володимира Коробова, розробка зараз дуже на часі.

"Військова техніка 21 сторіччя має повністю нівелювати людський фактор участі у розв'язанні конфліктів. Використання безпілотної техніки має стати пріоритетом збройних сил. Саме тому ми розробляємо таку техніку в Україні та налагоджуємо її виробництво" , – підкреслив він.

У свою чергу розроблений раніше "Фантом" пройшов не одне успішне випробування і був показаний на міжнародних виставках. Нині "Укроборонпром" уже готовий запустити його в серійне виробництво. Справа тільки за відповідним замовленням.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", підприємство, що звинувачували у поставках озброєння до Росії, категорично заперечило цю інформацію.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 17 травня: труднощі близнюків та емоції раків

У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти

ТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація

Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг

Показати ще