Слідом за Uber в Україну готується зайти російська компанія "Яндекс.Таксі" (дочірня компанія яндекса). Таксі може запрацювати в Україні вже в цьому році.

"Зараз ми шукаємо партнерів - таксопарки і диспетчерські, які б відповідали нашим вимогам до автопарку та наявності офіційного дозволу", - повідомили ЛІГА.net у прес-службі "Яндекс.Таксі".

""Яндекс.Таксі" може почати роботу в Києві вже у вересні. Терміни виходу на ринок буде залежати від того, наскільки швидко вони зможуть домовитися з місцевими диспетчерськими службами, щоб отримати доступ до їх автопарку "Яндекс" працює тільки через них і безпосередньо, як Uber, з водіями не співпрацює", - розповідає власник таксомоторної служби.

""Яндекс.Таксі" виставляє одні з найжорсткіших умов для партнерства. Вони працюють тільки з легальними таксистами. Це їх принцип, а це означає, що у них виникнуть складності із залученням машин і водіїв ", -- розповідає глава Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк.

Зайого словами сервіс уже пропонував співпрацю кільком великим українським таксомоторів компаніям, але домовитися не вийшло. "Яндекс пропонував ділити прибуток, але, крім розкрученого бренду, нічого запропонувати не може", - зазначив Антонюк.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

Читайте також: Війна привела "бізнес по-російськи" в Донецьк

Зазначомо, що Яндекс виділив сервіс "Яндекс.Таксі" в окрему компанію восени минулого року. Його виручка за підсумками I кварталу 2016 года-го склала 445 млн рублів ($ 6,7 млн) - в 2,8 рази більше, ніж в січні-березні 2015-го. Цього року "Яндекс.Таксі" вперше запрацював за межами Росії: у Мінську і Єревані.