Згідно нового рейтингу, країною з "найнещаснішою економікою світу" стала Венесуела, набравши 499,7 бали в індексі нещастя. На другому місці – ПАР з 32,2 балами, передає Bloomberg.
Такий результат пояснюється тим, що країна вже багато років потерпає від економічної кризи, викликаної падінням цін на нафту, основного ресурсу Венесуели. Економічна криза призвела до дефіциту ліків і продуктів, погіршення криміногенної ситуації та шаленої інфляції і зростання цін.
Україна, на жаль, теж залишається у десятці "найнещасніших" країн. Вона посіла сьоме місце, набравши 19 балів. Правда, у порівнянні з минулими роками держава дещо покращила свою позицію, оскільки у 2016 році займала п'яту сходинку, в 2015 – четверту.
Компанію нашій державі склали Аргентина, Греція, Туреччина, Іспанія, Сербія, Бразилія і Уругвай. На десятому місці – Таїланд.
Досить несподівано країною, що показала другий найгірший результат, стала Польща, піднявшись з 45-ї на 28-му позицію у списку. Незважаючи на те, що рівень безробіття у країні стабільно зменшується, інфляція зросла на 1,8%.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Схожі процес підняли на вищі позиції економіки Естонії, Словаччини, Латвії та Румунії.
Політичні процеси значно вплинули на позиції Мексики, яка через перемогу Трампа в США, продемонструвала п'ятивідсотковий ріст інфляції і піднялася з 38 на 31 місце.
Brexit на дві позиції погіршив становище Великобританії, яка внаслідок референдуму щодо виходу з ЄС вплинув на вартість національної валюти, викликавши збільшення цін, ріст інфляції та безробіття.
Значно поліпшили свої результати Норвегія, Перу і Китай. Вони опустилися донизу на 18, 13 і 10 рядків відповідно.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", за даними ВООЗ, Україні стала найдепресивнішою державою у Європі.