Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив, що на поверхні водойм знаходяться кишкова паличка, ротавірус і норовірус.
"Під охороною перебувають території відпочинку біля водойм Лебедине озеро, обвідний канал біля морвокзалу, а також територія біля діорам", - написав мер на своїй сторінці у facebook.
"Особливо підкреслю: у висновках фахівців зазначено, що всі аналізи водопровідної води на бактеріальну складову давали негативний результат", - додав він.
У зв'язку з цим в Ізмаїлі Одеської області буде проведено гіперхлорування мереж водопостачання.
"З метою профілактики прийнято рішення провести гіперхлорування мереж водопостачання – в зв'язку з тим, що норовірус і ротавірус стійкі до тієї дози хлору, яка застосовується для стандартного знезараження води", - написав він.
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше
ТЦК бояться потрапити на фронт: прокурор розкрив завзяття та мотивацію груп оповіщення
Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
За словами мера, при проведенні гіперхлорування вода буде непридатною для використання.
"За шість годин до початку цих робіт населення міста Ізмаїла буде попереджено - з тим, щоб зробити необхідний запас води", - зазначив він.
Читайте також: В Ізмаїлі вже399 отруєних
Абрамченко додав, що водою в побутових цілях зараз користуватися можна, після обов'язкового кип'ятіння. Овочі та фрукти перед вживанням слід мити з господарським милом і обдавати окропом.