Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд визнала, що США вважають дії Росії в Україні вторгненням, про це вона заявила у середу, 4 березня. Про пише "The Guardian".

Напевно, це перший випадок, коли високопоставлена офіційна особа США використовує такий термін стосовно конфлікту в Україні.

Під час виступу Нуланд на засіданні комітету з закордонних справ Палати представників США, конгресмен Брайан Хіггінс задав питання з приводу того, як розцінювати підтримку бойовиків у східній Україні з боку Росії.

Заступник держсекретаря США відповіла, що Росія несе відповідальність за те, що ця війна була "випущена на поле".

Хіггінс зажадав конкретної відповіді так чи ні. На що Нуланд відповіла, що вони в минулому вживали це слово, так.

Популярні новини зараз

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Показати ще