Визнання Росією паспортів "ДНР" та "ЛНР" на офіційному рівні дозволяє Москві вирватися з узятих в Мінську зобов'язань.

Про це сказав керівник департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації президента Юрій Рубан, передає "112 Україна".

"Росія щосили шукає такі рішення, які б вивели її з зобов'язань, взятих в Мінську. Один з таких демонстративних" кроків", - може, навіть провокація в сторону України, в сторону наших партнерів в Нормандському форматі. Очевидно, мова йде про так зване "визнання" цих "паспортів", - сказав політик.

За його словами, Україна намагається методично змушувати виконувати взяті Кремлем зобов'язання. Це іноді виходить, сказав чиновник. Також він зазначив, що Росія поставлена ​​Мінськими угодами в певні рамки.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс після зустрічі з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом заявив, що їхня позиція щодо необхідності виконання Росією Мінських угод залишається непохитною.

Популярні новини зараз

В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Показати ще