У понеділок, 25 квітня, київські активісти пікетуватимуть прес-конференцію директора комунального підприємства КМДА "Житлоінвестбуд-УКБ" В'ячеслава Непопа. Подія відбудеться на вулиці Богдана Хмельницького, 8/16 у будівлі агентства "Укрінформ".

Учасники акції повідомили про протест на сторінці Facebook та закликають небайдужих киян висловити супротив знищенню зелених ділянок столиці. Активісти розкажуть про криваву бійню на Качиному озері, яку влаштували найняті забудовником бандити.

Головною метою акції буде скасування будівництва житлових будинків у районі Позняки. Там "Житлоінвестбуд-УКБ" засипає сміттям озеро для зведення 32-поверхових будинків. Це місце було одним з небагатьох "зелених" на лівому березі Києва.

Також учасники акції вимагатимуть негайного звільнення В'ячеслава Непопа. Чиновник, за їхніми словами, перетворює природу столиці у велетенські купи сміття.

Читайте також: У Києві пройшла піщана буря (відео)

Популярні новини зараз

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Різдво і Новий рік під загрозою: чи готують росіяни обстріли на святкові дні і яким містам краще стерегтись

Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом

ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти

Показати ще

Нагадаємо, вчора на Позняках сильний вітер підняв хмару пилу. Це трапилось через знищення лісів та велику кількість будматеріалів у цьому районі.