Цими вихідними на столичному ВДНГ пройдуть перші в країні гонки дронів. Там відвідувачі заходу зможуть потрапити в новий вимір.
Портал "Киев Власть" повідомляє, що на заході зберуться пілоти різних міст України. Крім цього, на гостей чекають показові виступи, вечірні шоу, нічні гонки, майстер-класи для новачків і для досвідчених, а також професійні інженери розкажуть все "і навіть більше" цікавого про самих Дронь і багато іншого.
В рамках гонки дронів пройде Міжнародний День Дронов - Міжнародний день Дрон 2016.
Читайте також: Поліція Нідерландів воює з дронами за допомогою орлів (відео)
Нагадуємо, компанія Facebook скоро запустить проект, який зможе забезпечити доступом до інтернету, який буде передавати дані лазером.
Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
"Буча буде в кожній хаті": військовий жорстко звернувся до ухилянтів
Мобілізація з 1 січня: хто з чоловіків втратить бронь
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
В рамках ініціативи Internet.org завершилася розробка спеціального дрона, який навіть в самих важкодоступних місцях на планеті зроблять з доступом до всесвітньої павутини.