У столиці незабаром збираються збільшити штраф за викидання сміття повз урни. Сума зросте до 5 тис. грн. Про це написали 112.ua

За словами директора КП "Київкомунсервіс" Євгена Русина, штрафи в 80-170 грн. не передають ступінь провини, тому сума повинні бути набагато більшою. А для того, щоб виписати цей "смішний" штраф, необхідно пройти та дотримати довгу процедуру.

Двірники на вулицях столиці повністю підтримали цю ідею. Вони впевнені, що по-іншому людей до порядку привчити не вийде.

Місцеві коментують, що такий штраф вони платити не готові. "Ні, я стільки не заробляю", - зазначив житель Києва Олександр.

Читайте також: У Києві бетонозмішувач протаранив маршрутку (фото)

Популярні новини зараз

Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку

Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох

Нові правила для учнів: хто контролюватиме відвідування в школі

За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг

Показати ще

Нагадуємо, в Києві та Київській області петиція про роздільний збір побутових відходів набрала більше 10 тис. підписів.