Обмежувальні заходи відповідно до надзвичайного стану в енергетиці продовжили на цілий місяць – вони триватимуть щонайменше до 17 березня.
Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному ресурсі Уряду.
У Кабміні також наголосили, що українцям варто готуватися до масового відключення світла, адже роботу більшості енергетичних потужностей можуть зупиняти за необхідності.
Читайте також: Гройсман ввів НС в енергетиці та назвав блокаду злочином
Ресурси відтепер розподілятимуться буквально за графіком, розробити який повинно підприємство "Енергоринок", керуючись при цьому базовими вимогами, встановленими "Укренерго".
Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат
Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима
У СРСР за це билися в чергах: 4 речі, які вважалися розкішшю
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в сфері енергетики запровадили тимчасовий надзвичайний стан. Відповідні дані оприлюднив Володимир Гройсман по закінченню засідання Кабміну. Прем'єр-міністр також назвав блокаду залізничного сполучення злочином.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ