Сьогодні керівника партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко помітили з невідомим молодим чоловіком. Як стало відомо Тимошенко разом з молодим чоловіком летіли до Брюсселя.

Таку інформацію повідомив на своїй сторінці у facebook журналіст Олександр Барабошко. саме він став очевидцем подорожі Тимошенко та виклав відповідні фото.

"Летіли в Брюсель в одному літаку з Тимошенко, вона у супроводі молодого чоловіка в бізнес класі", - написав журналіст.

На фото видно, що молодик несе сумочку та особисті речі Тимошенко, а вона ніжно тримає його по-під руку.

Читайте також: Мерів Бучі та Ірпіня викрили в розкраданні лісу

Популярні новини зараз

ПриватБанк без попередження блокує рахунки: кому це загрожує

Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток

Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі

Графіки відключення світла можуть скасувати

Показати ще

Нагадаємо, що нещодавно навколо взуття Юлії Тимошенко розгорівся справжній скандал.

Лідер партії Батьківщина виступила в Херсоні перед пенсіонерами в колекційних туфлях Gucci зі шкіри змії, що відразу викликало масове обурення. Також херсонські ЗМІ повідомили, що вартість чартерного рейсу Тимошенко з Києва до Херсона літаком GULFSTREAM G200 склала близько $ 40 тисяч.