Справжню зраду по відношенню до України виявив головний тренер збірної Канади з хокею Білл Пітерс. Наставник "Кленових" вийшов на матч проти Білорусі із георгіївською стрічкою.

Певна річ, Пітерс та його хокеїсти не мають жодного відношення до політичної ситуації в Україні та світі. Канадці просто хотіли проявити солідарність по відношенню до росіян, які чіпляють на себе чорно-помаранчеву стрічку у День перемоги. Але виявилось, що спортивна громадськість не оцінила жесту чемпіонів світу.

"Це особливий день. Вранці ми дивились телевізор та бачили, що усі святкують День перемоги із цими стрічками", - розповів виданню "Р-Спорт" капітан команди Корі Перрі.

Читайте також: Команда Коноплянки презентувала нову жахливу форму

Зазначимо, що збірна Канади розгромила білорусів з рахунком 8:0 в рамках Чемпіонату Світу. Цей турнір зараз проходить у Росії.

Популярні новини зараз

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року

Показати ще