У Нідерландах з'явився екологічний катафалк на базі електромобіля Tesla.
Замовила незвичайний автомобіль компанія RemetzCar, яка спеціалізується на оренді незвичайних лімузинів і ритуальних авто преміум-класу. На його створення було потрібно вісім місяців.
Це поки що перший і єдиний в світі екземпляр екокатафалка. Його представлять на виставці похоронного бізнесу Funeral Exhibition 2016.
Автомобіль отримав довшу базу в порівнянні з серійним. Похоронна Tesla стала довшою на 80 сантиметрів. Стандартні задні двері катафалка замінили на зменшені. За ними ховається відділення для вінків і квітів.
Замість багажного відділення з'явилася платформа для труни. Представники компанії стверджують, що електричний катафалк може проїхати 350 кілометрів без підзарядки.
Індексацію скасують заднім числом: українці з мізерними пенсіями втрачають останні копійки
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, нідерландська компанія замовила катафалк, побудований на базі автомобіля BMW 5 Series High Executive.