Російська телеведуча Ольга Бузова лише недавно почала співочу кар'єру, а її пісні вже стали популярними за океаном.

У Таїланді трансвестит виконав одну з її композицій у нічному клубі Пхукета. Заявку на пісню "Под звуки поцелуев" йому дав петербурзький турист, пишуть російські ЗМІ.

На відеозаписі виступу видно, як повний тайський трансвестит у відвертій короткій сукні, світлій перуці і з зухвалим макіяжем танцює і співає хіт Бузової.

За словами місцевих журналістів, що в цьому нічному клубі трансвестити виступають з піснями російською мовою спеціально для гостей із РФ.

Читайте також: Як Бузова на лабутенах лезгінку танцювала (відео)

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 27 грудня: ревнощі Левів, агресія Скорпіонів та відповідальність Козерогів

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Найчастіше у закладі замовляють виконати популярні пісні Софії Ротару, Алли Пугачової та групи Reflex.

Нагадаємо, у нещодавньому інтерв'ю Бузова зізналася, що творчість врятувала її від депресії після розлучення з чоловіком, футболістом Дмитром Тарасовим.

А ще поділилася наполеонівськими планами на майбутнє - збирати стадіони шанувальників.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Бузова запропонувала Шнуру заспівати дуетом.