Міжнародна електронна платіжна система PayPal не планує дозволяти користувачам з України приймати кошти. Про це повідомила прес-служба PayPal в Центральній і Східній Європі.
Представники PayPal зустрічалися з представниками Національного банку України під час конференції eCommerce Trends в Варшаві. При цьому, представники PayPal не заявляють про якісь досягнуті домовленості. "На даний момент у нас немає планів, про які ми готові повідомити", - повідомляє прес-служба PayPal, пише "Українська правда".
Про те, що переговори між українською делегацією та PayPal закінчилися невдало, повідомляє і партнер Hybrid Capital Ілля Кенігштейн. "Дива не сталося. У стратегії розвитку PayPal, України на даний момент - не існує", - сказав він. За його словами, представники PayPal не були готові до зустрічі.
"Нам просто показали презентацію розвитку і можливостей системи і збиралися на цьому закінчити зустріч. І це після року переговорів! Що наштовхнуло мене на висновок про те, що представники PayPal просто не усвідомлюють масштаби проблеми, пов'язаної з неповноцінною роботою свого сервісу в Україні", - пише Кенігштейн.
PayPal є найбільшою дебетовою електронною платіжною системою. Вона дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки, відправляти і приймати грошові перекази. В Україні компанія працює за системою Send only, що дозволяє тільки відправку валютних коштів. Така система працює ще в 97 країнах.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Читайте також: Здавати декларації про доходи змусять усіх українців
Програма, на яку Україна хоче перейти, називається SRW (Send - Recieve - Withdrawal). Вона передбачає можливість зарахування, введення і виведення коштів, дозволяє тримати на рахунку PayPal баланс у валюті і перераховувати кошти на карту, коли користувач вважає за потрібне. Така система діє в 41 країні.