Рішення про створення комісії підтримали 88 депутатів Київради, про це повідомляє "KV" з посиланням на прес-службу Київради, інформує "Знай".

Комісія перевірить обставини, які призвели до неплатоспроможності банку "Хрещатик", а також дії і бездіяльність посадових осіб Департаменту фінансів та Департаменту комунальної власності КМДА.

До складу Комісії увійшли депутати Київради: Леонід Антоненко, Юрій Вахель, Олександр Омельченко, Ольга Веремеєнко, Олег Бондарчук, Володимир Гончаров, Володимир Левін, Олесь Маляревич, Ігор Опадчій, Олександр Пабат, Володимир Шарій. Очолить комісію Олексій Руденко.

Читайте також: Влада взялася за нижню білизну киян

Працювати тимчасова комісія буде протягом шести місяців. При цьому попередній звіт комісія повинна представити в Київраді не пізніше ніж через місяць після прийняття цього рішення. 5 квітня банк "Хрещатик" було визнано неплатоспроможним, а ввечері в нього ввели тимчасову адміністрацію. У банку, орієнтовно, "згоріли" 430-440 млн гривень комунальних підприємств Києва. У КМДА заявили, що не контролювали ситуацію.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 20 грудня: комунікабельність Близнюків, пригоди Стрільців та зміни в планах Водоліїв

Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року

Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Показати ще

Як повідомив НБУ, до банкрутства призвели дії акціонерів. Кінцевими власниками банку є Андрій Іванов (37,44%), територіальна громада міста Києва в особі КМДА (25%), Микола Солдатенко (24,24%) і ряд міноритарних власників.