Водій столичної маршрутки сам встановив wi-fi у транспорті, щоб залучити більше людей їздити саме з ним.

Про це на сторінці у Facebook написала київський фотограф Ніна Ліщук.

"Сьогодні я їхала у маршрутці №520, що іде від Лаври десь до Видубичів. Мене порадувало 2 факти. Вартість проїзду як і у тролейбуса 3 грн., людей менше, а у маршрутці - о чудо, free Wi-Fi", - розповіла вона.

Читати також: Киян шокували новим здорожчанням маршруток

Дівчина сиділа близько до водія, тож розпитала, чи інтернет справді доступний. Водій Саша розповів, що кілька днів тому поставив потужний роутер власним коштом. На такий крок він пішов із двох причин: "хочу, щоб студенти, які звикли їздити тролейбусами переходили у мою маршрутку, і дешево і у інтернеті можна посидіти. За вчорашній день заробив на 500 грн. більше, колеги сміялися, думаю скоро заздрити будуть".

Популярні новини зараз

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

Не затягуйте: кому доведеться оформляти лист до Пенсійного фонду

Нові ціни на соняшникову олію, рис та сосиски: чи спорожніють гаманці

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Показати ще

Винахідливий водій також розповів, що в нього є планшет, дякуючи якому він відслідковує тролейбуси на машруті та під'їжджає раніше на зупинку, щоб забрати більше пасажирів.

"І студентам непогано і сервіс стає кращий", - пише дівчина, розповідаючи, що у водія "горять очі", коли він говорить про свою роботу.

У коментарях до посту користувачі соцмереж закидають водію нечесну конкуренцію із екологічним транспортом.

Фотограф прокоментувала такі ідеї "Знай": "Він же не захоплює пасажирів силоміць. Він приваблює їх, використовуючи сучасні технології. Наклеїв на лобове скло табличку про безкоштовний Wi-Fi. Це - здорова конкуренція. По виїзду і приїзду "маршрутчиків" у них є певні внутрішні правила. Думаю, йому б не дозволили їх так просто порушити. У нього також гарна музика грає - тихенько, і не дратує".

З приводу культури перевезень та цікавинок у інтер'єрі громадського транспорту фотограф готує цілий проект: "роблю про те, як водії зберігають гроші, як прапорці різних країн вішають, цікаві таблички, вигляд маршруток всередині. Скоро фотопроект презентуватиму".

У нашій транспортній галузі дівчина хотіла б лімітувати кількість пасажирів і збільшити кількість транспорту у години пік. І додати по деяких маршрутах гарантований графік руху вночі. Також жінка розповіла про проблеми київського вело руху.

"Хочеться, щоб можна було повноцінно у транспорті перевозити велосипед - хоча б у тролейбусах, автобусах. У метро наразі можна занести велосипед, тільки якщо переднє колесо зняти. Це вкрай незручно для велосипедистів".

"Сподіваюсь, що сервіс в Києві буде покращуватися, бо ціни підняли, а пакують як шпроти в банку на деяких маршрутах", - підсумувала Ніна Ліщук.