Страшний міст на Шулявці тепер став кольоровим, і даруватиме киянам виключно гарний настрій. Активісти організації "Дивовижні" розфарбували цю споруду, бо їм не байдуже, що їх оточує.

"Вихідні пройшли під мостом! Більше 30 киян взяли участь в оновленні зовнішнього вигляду частки моста на Шулявці", - розповіли про своє творіння автори у Facebook.

"Дивовижні" зазначили, що у створенні малюнку на мості приймали участь усі охочі. Закінчення роботи відбудеться у неділю, 22 травня, тож кожен, хто хоче залишити частку себе у спільній роботі, може легко приєднатися.

Читайте також: У столиці з'явився мурал, присвячений пісні AC/DC

Нещодавно "Дивовижні" подарували нове життя ще одному не надто приємному місцю у Києві. Вони прикрасили яскравими кольорами занедбаний "Парк Орлятко" біля НАУ.

Популярні новини зараз

Тікали від мобілізації в Україні, щоб потрапити під неї у Польщі? Про що варто знати українцям

Готуйтеся бігти в магазини: які 3 категорії продуктів скоро різко здешевшають, але ненадовго

В Україні можуть заблокувати всі рахунки боржників – навіть зарплатні картки

Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила

Показати ще