Відстороненому голові ДФС найближчим часом оберуть запобіжний захід – попередню дату слухання з цього приводу призначили на 5 березня.

Про це на сторінці у Facebook написав очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

За його словами, не виключено, що це питання вирішать вже сьогодні.

Холодницький зазначив, що допит Романа Насірова буде проходити у режимі відеозв'язку, адже медики після ретельного обстеження пацієнта дозволили йому свідчити у такий спосіб.

Голова САП додав, що процесуальні дії можуть також негативно вплинути на стан підозрюваного, тому і захист, і слідчі також це врахують під час допиту.

Популярні новини зараз

Податковий зашморг затягнеться: які зміни очікують українців

Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що діагноз, який раніше поставили Насірову, спростували лікарі. На думку спеціалістів, він може брати участь у засіданні суду дистанційно.