У котлі під Іловайськом нарахували близько 360 загиблих бійців АТО.
Про це повідомив військовий прокурор України Анатолій Матіос під час спілкування з журналістами.
"Встановлений слідством, шляхом кропіткої роботи та відвідання лікарень, військово-медичних закладів за якими встановлені точні цифри без поворотних втрат під Іловайськом. Вони складають більше 360 осіб. Це люди та військовослужбовці всіх родів військ і частин, які приймали участь у бойових діях під Іловайськом", — повідомив Матіос.
Військовий прокурор наголосив, що ця цифра не остаточна, так як є ще список безвісти пропавших, які не вкючаються узагальну статистику втрат армії.
"Є до 180 осіб безвісти зниклих, які не рахуються як загиблі, хоча ми можемо розуміти під цим загиблих. Також є більше 500 поранених внаслідок подій під Іловайськом", — додав він.
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно
Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати
Індексацію розширили: хто отримає більше у березні
Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Складнощів у підрахунку загиблих додає той фактор, що багато бійців не були закріплені за військовими підрозділами.
Нагадаємо, що на передодні Дня Незалежності України під Іловайськом в Донецькій області почалися жорстокі бої, в результаті яких наші військові опинилися у так званому котлі. Тимчасова слідча комісія звинуватила в трагедії тодішнього міністра Оборони Гелетея, назвавши його дії неадекватними, та помилкові призначення серед силовиків.