Сьогодні, 31 липня, у Києві сталася п'яна ДТП. У результаті аварії є постраждалі.
Як повідомляє портал "Київ Оперативний", інцидент стався на вулиці Стеценка.
Там, водій автомобіля ЗАЗ "Славута" з державним номером АА9213НІ прямував у бік вулиці Саратовській у стані алкогольного сп'яніння. Не впоравшись з керуванням, біля автозаправної станції на швидкості влетів у бетонну плиту.
У результаті аварії постраждала дівчина-пасажир. Її госпіталізувала карета швидкої допомоги з рваними ранами правої ноги. Крім цього, у постраждалої можливий перелом ноги і закрита черепно-мозкова травма. Водій пройшов тест на рівень алкоголю в організмі. Драгер показав 2,52 проміле.
Читайте також: Чоловік заживо згорів у столичному кіоску
Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Як раніше повідомляв портал "Знай", днями в Одесі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. У результаті аварії загинула дворічна дитина.