Схильність до хуліганства закладена у генах. Саме тому більшість програм, покликаних боротися з хуліганством шляхом зміни поведінки таких людей, не працюють.

Цю інформацію оприлюднили канадські учені з Університету Саймона Фрейзера, провівши ряд досліджень, пише GoGetNews.

Фахівці з'ясували, що хулігани в найменшій мірі схильні до розвитку депресії, мають високу самооцінку і високий соціальний статус.

Дослідник Джон Вонг говорить, що аби досягнути вершини соціальної ієрархії, люди вдаються до залякування тих, хто слабший. Це якраз і є той інструмент, завдяки якому дехто здатний завоювати високе положення у суспільстві. Особливо чітко така поведінка простежується у школах.

Читайте також: У ворогуючих націй знайшли генетичну схожість

Популярні новини зараз

Дощі, грози і навіть заморозки: шашлик на Великдень доведеться відкласти, синоптики попередили про негоду

Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Розуміючи це, вчені обстежили групу зі 135 старшокласників у Ванкувері, попросивши їх заповнити стандартну анкету, в результаті якої всіх учнів розділили на три групи - хулігани, свідки і потерпілі (або жертви хуліганів).

За трьома основними результатами - самооцінка, соціальний статус і рівень депресії - вийшли на перше місце ті, хто був у групі хуліганів. Таких набралося 11%.

Науковці радять педагогам переглянути програми по боротьбі зі знущанням у школах. На їх думку, просте покарання винних, тобто хуліганів, не тільки не допомагає, а й підвищує статус таких дітей серед однокласників.