Музичні композиції, створені штучним інтелектом, без участі людини, представили вчені дослідницької лабораторії SONY CSL.

Основу розробок SONY представляє система FlowMachines, що створює аналіз музичних стилів по базі даних. Остання містить тринадцять тисяч елементів, йдеться на сайті flow-machines.com.

Використовуючи унікальні комбінації передачі стилю, оптимізації та взаємодії методів, FlowMachines створює нові пісні у багатьох стилях.

Читайте також: Штучний інтелект займеться проблемами людства

Днями розробники опублікували відео з двома піснями, написаними штучним інтелектом. Одна з них має назву "Daddy's Car" і виконується у стилі легендарних The Beatles. Повідомляється, автором тексту та аранжувальником виступив французький композитор Бенуа Карре.

Популярні новини зараз

ПриватБанк змінив правила грошових переказів

Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись

Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Показати ще

Інша композиція називається "The Ballad of Mr Shadow". Вона написана у стилі пісень американських авторів, таких як Ірвінг Берлін, Дюк Еллінгтон, Джордж Гершвін та Коул Портер.

Обидва твори увійдуть в альбом, що побачить світ у 2017 році.

Як писав "Знай.ua", нейромережу, яка пише пости в Twitter в стилі Рамзана Кадирова, створив користувач "ВКонтакте" Mik Ketov