Стилісти розкрили секрет нижньої білизни для суконь, які далеко не кожна жінка наважиться одягнути.


Зірки на Червоній доріжці зазвичай намагаються виділитися і привернути до себе увагу. Наприклад, про Беллу Хадід тут же заговорили, коли в цьому році вона з'явилася на Каннському кінофестивалі в платті, яке ледве прикривало інтимні місця.

А недавно моделі Джулія Салемі і Дайан Мелло вирішили повторити успіх Хадід на 73-му Венеціанському кінофестивалі. Дівчата постали в сукнях з такими розрізами, які під час руху зірок не залишали нічого від жіночої скромності.

Однією з перших, хто не посоромився показати трохи більше, була популярна модель Кендалл Дженнер.

Чому ж такі надвідверті сукні набувають дедалі більшої популярності серед знаменитостей? Справа в тому, що стилісти зірок завжди намагаються зробити так, щоб образи їхніх клієнтів розлетілися по світових ЗМІ. Тому, чим вбрання відвертіше - тим краще.

Однак, хоча такі сукні дійсно підходять для найсміливіших, не треба думати, що жінки крокують по Червоній доріжці без нижньої білизни. Виявляється, є особливі трусики для таких випадків, які тримаються, як кажуть, на чесному слові. Такі трусики представляють собою позбавлені бретельок смужки, що наклеюються на тіло.