Сьогодні о 19:30 у Львові донецький "Шахтар" прийматиме "Олександрію" в рамках третього туру чемпіонату України. "Гірники", можна не сумніватись, віддадуть на полі всі сили задля розгрому суперника, щоб довести випадковість поразки від "Янг Бойз".
Паулу Фонсека виставить на гру найсильніший склад, місце в якому, скоріше за все, знайдеться й Ракицькому. Постійне ігнорування вихованця клубу може зіграти з португальцем злий жарт, тим паче, він уже поплатився за свої експерименти у кваліфікації Ліги Чемпіонів.
"Олександрія", слід нагадати, також вилетіла з Єврокубків посеред тижня. Команда з Кіровоградщини поступилась хорватському "Хайдуку", але від неї особливо й не чекали успіхів. Гравці "Олександрії" не відчуватимуть на собі тиску, тож можуть спокійно грати в футбол.
Крім того, команді Фонсеки потрібно набрати три бали ще й тому, що "Динамо" вчора обіграло "Дніпро". У разі перемоги "Шахтар" розділить із киянами перше місце.
Читайте також: Перша ракетка України пройшла в другий тур Олімпіади
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Нагадаємо, вчора "Динамо" вистачило одного голу Мораеса, щоб перемогти "Дніпро". "Дніпряни" били по воротам суперника, але рахунок на табло був 1:0.