Бажання більшості жінок мати струнку фігуру використали шахраї – розробники сумнівного препарату для схуднення оприлюднили неправдиву інформацію про те, що за допомогою їх пігулок скинула зайві кілограми співачка Настя Каменських.
Про це вона написала у своєму Instagram.
Сама артистка заперечує це і радить користувачам не довіряти подібній рекламі. Зірка запевняє, що схуднути їй допомогло правильне харчування та тренування у спортзалі.
Читайте також: Скромне весілля і новий будинок: Потап і Настя розкрили подробиці сімейного життя
Каменських зазначила,що шахраї використовують довірливих фанатів для того, щоб за рахунок образу співачки продати свій продукт.
Жодного шансу на відстрочку: які документи більше "не існують" для ТЦК
ТЦК більше не зацікавиться: хто зможе отримати бронювання від мобілізації
П'яти категоріям українців виплатять по 3000 та 5000 гривень: хто отримає допомогу
Банк пробачив борг, а держава ні: українців змусять сплатити новий податок
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що побудувати спільний дім за Києвом вирішили учасники дуету "Потап і Настя". Відомо, що найближчим часом у сімейному колі вони відзначать весілля, яке відклали минулого року через травму співачки.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ