Глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі визнав, що виступав в якості своєрідної "ширми" для створення ілюзії проведення реформ в Україні. "Заговорювати нам зуби світ далі не дозволить, народ України не дозволить. Ми не готові бути ширмою реформ. Все, достатньо вже погоріли на цьому", - цитує слова Саакашвілі видання "Четверта влада".

У зв'язку з цим, журналіст Ігор Зимнєв заявив, що багато політичних гравців України займають нішу "гібридної опозиції": на словах вони виступають проти позиції влади, а в реальності цілком успішно співпрацюють з президентською вертикаллю.

Читайте також: Політолог розповів про плани Гройсмана на Москаля і Саакашвілі

Майже місяць тому, глава Одеської ОДА зажадав від Києва терміново провести кадрові зміни в СБУ і фіскальній службі, а в разі невиконання цих та інших своїх умов, він готовий протягом мало не лічених днів піти в опозицію.

Таким чином, з виступу чиновника можна зробити висновок, що вся та критика, яку він за останній час встиг обрушити на прем'єра Володимира Гройсмана і президента Петра Порошенка, була сказана не з боку "опозиції", а зі схваленням роботи чинної влади в цілому.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 19 грудня: активність Овнів, успіх Левів та ревнощі Скорпіонів

Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати

Суд скасував призов і поставив ТЦК на місце: які дії визнали незаконними

Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів

Показати ще